HZVC 1e Klasse

HZVC 1e Klasse

Toon in volledig scherm
# Team Gespeeld Gewonnen Gelijkspel Verloren Punten Voor Tegen Verschil
1 9 7 2 0 23 43 12 31
2 9 5 2 2 17 27 24 3
3 9 5 0 4 15 28 30 -2
4 9 4 1 4 13 15 18 -3
5 8 3 1 4 10 31 24 7
6 8 3 0 5 9 19 24 -5
7 9 2 1 6 7 16 26 -10
8 9 1 3 5 6 21 42 -21
15-09-2022 20:00
Café de Knyp
4
4 4
BINOS
4
Speelronde 1 - Veld 2
15-09-2022 20:30
Café 't Houtsje
2
2 3
Big 5
3
Speelronde 1 - Veld 2
15-09-2022 21:00
Smit Staal
0
0 0
UNIS Group
0
Speelronde 1 - Veld 2
15-09-2022 21:30
Jachthaven de Punt/Dörr Jachtbetimmering
0
0 3
Futsal Heerenveen All Stars
3
Speelronde 1 - Veld 2
29-09-2022 20:00
BINOS
3
3 3
Café 't Houtsje
3
Speelronde 2 - Veld 1
29-09-2022 20:30
Big 5
2
2 3
Smit Staal
3
Speelronde 2 - Veld 1
29-09-2022 21:00
Futsal Heerenveen All Stars
1
1 4
Café de Knyp
4
Speelronde 2 - Veld 1
29-09-2022 21:30
UNIS Group
2
2 1
Jachthaven de Punt/Dörr Jachtbetimmering
1
Speelronde 2 - Veld 1
13-10-2022 20:00
Big 5
2
2 3
UNIS Group
3
Speelronde 3 - Veld 2
13-10-2022 20:00
Smit Staal
2
2 2
BINOS
2
Speelronde 3 - Veld 1
13-10-2022 20:30
Café de Knyp
9
9 1
Jachthaven de Punt/Dörr Jachtbetimmering
1
Speelronde 3 - Veld 2
13-10-2022 21:00
Café 't Houtsje
3
3 4
Futsal Heerenveen All Stars
4
Speelronde 3 - Veld 2
03-11-2022 20:00
BINOS
1
1 2
Big 5
2
Speelronde 4 - Veld 1
03-11-2022 20:30
UNIS Group
0
0 5
Café de Knyp
5
Speelronde 4 - Veld 1
03-11-2022 21:00
Futsal Heerenveen All Stars
1
1 3
Smit Staal
3
Speelronde 4 - Veld 1
03-11-2022 21:30
Jachthaven de Punt/Dörr Jachtbetimmering
5
5 4
Café 't Houtsje
4
Speelronde 4 - Veld 1
17-11-2022 20:00
BINOS
1
1 4
UNIS Group
4
Speelronde 5 - Veld 1
17-11-2022 20:30
Big 5
5
5 1
Futsal Heerenveen All Stars
1
Speelronde 5 - Veld 1
17-11-2022 21:00
Smit Staal
8
8 2
Jachthaven de Punt/Dörr Jachtbetimmering
2
Speelronde 5 - Veld 1
17-11-2022 21:30
Café 't Houtsje
1
1 2
Café de Knyp
2
Speelronde 5 - Veld 1
01-12-2022 20:00
Café 't Houtsje
3
3 2
UNIS Group
2
Speelronde 6 - Veld 1
01-12-2022 20:30
Futsal Heerenveen All Stars
3
3 5
BINOS
5
Speelronde 6 - Veld 1
01-12-2022 21:00
Café de Knyp
8
8 0
Smit Staal
0
Speelronde 6 - Veld 1
01-12-2022 21:30
Jachthaven de Punt/Dörr Jachtbetimmering
7
7 0
Big 5
0
Speelronde 6 - Veld 1
15-12-2022 20:00
UNIS Group
2
2 0
Futsal Heerenveen All Stars
0
Speelronde 7 - Veld 2
15-12-2022 20:30
BINOS
2
2 8
Jachthaven de Punt/Dörr Jachtbetimmering
8
Speelronde 7 - Veld 2
15-12-2022 21:00
Smit Staal
3
3 5
Café 't Houtsje
5
Speelronde 7 - Veld 2
15-12-2022 21:30
Big 5
2
2 3
Café de Knyp
3
Speelronde 7 - Veld 2
19-01-2023 20:00
BINOS
1
1 6
Café de Knyp
6
Speelronde 8 - Veld 2
19-01-2023 20:30
Futsal Heerenveen All Stars
1
1 2
Jachthaven de Punt/Dörr Jachtbetimmering
2
Speelronde 8 - Veld 2
19-01-2023 21:00
UNIS Group
1
1 4
Smit Staal
4
Speelronde 8 - Veld 2
02-02-2023 20:00
Café 't Houtsje
10
10 2
BINOS
2
Speelronde 9 - Veld 1
02-02-2023 20:30
Smit Staal
4
4 3
Big 5
3
Speelronde 9 - Veld 1
02-02-2023 21:00
Café de Knyp
2
2 2
Futsal Heerenveen All Stars
2
Speelronde 9 - Veld 1
02-02-2023 21:30
Jachthaven de Punt/Dörr Jachtbetimmering
2
2 1
UNIS Group
1
Speelronde 9 - Veld 1
23-02-2023 20:00
UNIS Group
-
- -
Big 5
-
Speelronde 10 - Veld 2
23-02-2023 20:30
Futsal Heerenveen All Stars
-
- -
Café 't Houtsje
-
Speelronde 10 - Veld 2
23-02-2023 21:00
Jachthaven de Punt/Dörr Jachtbetimmering
-
- -
Café de Knyp
-
Speelronde 10 - Veld 2
23-02-2023 21:30
BINOS
-
- -
Smit Staal
-
Speelronde 10 - Veld 2
16-03-2023 20:00
Big 5
-
- -
BINOS
-
Speelronde 11 - Veld 1
16-03-2023 20:30
Café de Knyp
-
- -
UNIS Group
-
Speelronde 11 - Veld 1
16-03-2023 21:00
Smit Staal
-
- -
Futsal Heerenveen All Stars
-
Speelronde 11 - Veld 1
16-03-2023 21:30
Café 't Houtsje
-
- -
Jachthaven de Punt/Dörr Jachtbetimmering
-
Speelronde 11 - Veld 1
30-03-2023 20:00
Café de Knyp
-
- -
Café 't Houtsje
-
Speelronde 12 - Veld 2
30-03-2023 20:30
Futsal Heerenveen All Stars
-
- -
Big 5
-
Speelronde 12 - Veld 2
30-03-2023 21:00
Jachthaven de Punt/Dörr Jachtbetimmering
-
- -
Smit Staal
-
Speelronde 12 - Veld 2
30-03-2023 21:30
UNIS Group
-
- -
BINOS
-
Speelronde 12 - Veld 2
13-04-2023 20:00
UNIS Group
-
- -
Café 't Houtsje
-
Speelronde 13 - Veld 1
13-04-2023 20:30
Smit Staal
-
- -
Café de Knyp
-
Speelronde 13 - Veld 1
13-04-2023 21:00
BINOS
-
- -
Futsal Heerenveen All Stars
-
Speelronde 13 - Veld 1
13-04-2023 21:30
Big 5
-
- -
Jachthaven de Punt/Dörr Jachtbetimmering
-
Speelronde 13 - Veld 1
11-05-2023 20:00
Futsal Heerenveen All Stars
-
- -
UNIS Group
-
Speelronde 14 - Veld 1
11-05-2023 20:30
Jachthaven de Punt/Dörr Jachtbetimmering
-
- -
BINOS
-
Speelronde 14 - Veld 1
11-05-2023 21:00
Café 't Houtsje
-
- -
Smit Staal
-
Speelronde 14 - Veld 1
11-05-2023 21:30
Café de Knyp
-
- -
Big 5
-
Speelronde 14 - Veld 1